Ek İş İle Kazan sayesinde en yeni iş fikirlerini edin.

Anasayfa / ekisilekazan.com aracılığı ile para kazanmaya başla.

Binance Nedir ? Neden Bu Kadar İlgi Görmüştür ?

Binanc nedir nasıl kayıt olunur en güvenilir bitcoin borsalarından birisi olan binance kayıt işlemleri hakkında merak edilenler

Binance Nedir ?

Kripto para borsalarına ve finans alanına ilgi gösteren insanlar için giriş niteliğinde olan konumuz. Binance bir kripto para borsasıdır. Dünya üzerinde birden fazla kripto para borsası bulunurken kripto para yatırımcıları tarafından yoğun ilgi gören binance neden bu kadar ilgi görmüştür derseniz işlem hacmi açısından en büyük olduğundan ve güven niteliğini üst seviyelere taşıdığından kripto para yatırımcılarının birinci tercihi olmuştur.

Binance kurucusu Changpeng Zhao'dur. Changpeng Zhao ilk projesi ise frequency trading yazılımı olmuştur. Binance nedir ? Kurucusu Kimdir ? sorularına yanıt bulduğumuza göre biraz daha detaylarına inelim.

Binance Nasıl Kullanılır ?

Binance platformuna kayıt olan kullanıcıları başlangıç olarak karışık bir arayüz bekliyor gibi görünsede dünya üzerinde en çok kullanılan kripto para borsalarından birisi kullanıcıları için oldukça detaylı olan bir arayüz, kullanım rehberi oluşturmuştur. Sizler de yakından ilgileniyor iseniz sizler için eklediğimiz binance kullanım klavuzu linkini ziyaret ederek daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Binance Kullanım Rehberi

Binance Platformuna Nasıl Kayıt Olunur ?

  1. Binance platformunu ziyaret ettikten sonra sağ üst kısımda yer alan register, kayıt ol seçeneğini tıklıyoruz.
  2. E posta adresi ve şifre tanımlama bölümlerini doldurup hesap oluştur seçeneğine tıklıyoruz.
  3. Hesabınızı oluşturmak için mail adresinize veya cep telefonunuza gelen onay kodunun girişini sağlıyorsunuz

Bu 3 adımlık kayıt olma işleminden sonra sizler de binance kripto para borsasından alım satım işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Bir sonra ki konumuz da Binance' de nasıl kripto para alınır ? sorusunun cevabını görüntüleyebilirsiniz.

 

 

İş İmkanları
Başvuru Yap