Ek İş İle Kazan sayesinde en yeni iş fikirlerini edin.

Anasayfa / ekisilekazan.com aracılığı ile para kazanmaya başla.

Evden Para Kazanmak Tütün İşi

Evde tütün sarma işi veren firmalar genel olarak sigara markalarının tütün aldıkları firmalardır.

Evde tütün sarma işi veren firmalar evde tütün sarma işini meydana getirecek elemanlara ihtiyaç duymaktadır ve eleman aramaktadır. Elemanları yine web ortamında arayan bu firmalar evde tütün sarma işi yapacak elemanlara ulaştıktan sonrasında belli bir fiyatta elemanla anlaşıp eve tütün sarma işi vermektedirler.

Evde tütün sarma işi çok rahat yapılabilecek rahat bir iştir. Ev hanımları, öğrenciler ve ek iş arayan yurttaşlar bu işi çok basit bir halde yapabilirler. Bir tütün sarma makinesi aldıktan sonrasında makineye tütün ve kâğıt yerleştirilir ve sigara sarılmış olur. Firmalar genel olarak parça başı çalışırlar ve ne kadar iş yaparsanız o kadar para kazanırsınız.

Evde tütün sarma işinden ne kadar para kazanılır?

Evde tütün sarma işinden ayda 1000 liraya yakın para kazanılır. Eğer daha fazla çalışırsanız veya birkaç kişi çalışırsanız bu parayı katlayabilirsiniz. Böylece hem kendi evinizde rahat rahat yaşarken hem de evde ek iş yaparak para kazanmış olursunuz. Artık günümüzde evde ek iş yapmak elzem hale gelmiştir çünkü geçim sıkıntısı her ailenin derdi olmuştur. Hal böyleyken ev hanımlarının veya öğrencilerin boş zamanlarını çalışarak değerlendirmesi gerekmektedir.

Evde tütün sarma işi veren firmalar nedir?

Evde tütün sarma işi veren firmalar genel olarak sigara markalarının tütün aldıkları firmalardır. Bu firmalar bilinen markalara veya bilinmeyen bazı firmalara tütünü toptan satarlar. Sattıkları tütünü de evde ek iş olarak verdikleri insanlardan alırlar. Böylece bir döngü elde edilmiş olur. Bu döngünün tabanını evde sigara sarma işi yapan kişiler oluşturur. Bu firmalara da internetten ulaşılır.

Evde tütün sarma işi nasıl yapılır?

Evde tütün sarma işi aslına bakarsak çok rahat bir iştir ancak zaman alıcıdır. Sigara sarmak için çok bayağı ve ucuz aletler piyasada tütüncülerde aslına bakarsan bulunmaktadır. Bunu sigaraya fazla para vermek istemeyen insanoğlu aslına bakarsan kullanmaktadır ve evde sigara sarmaktadır. Sizler de bu basit makineyi aldıktan sonra çalıştığınız firmanın size vereceği tütün ve kâğıt ile sigara sarmaya başlayacak ve bu sigaraları paketleyeceksiniz. Daha sonra şirket belirli günlerde bu sigaraları sizden teslim alacak ve ne kadar iş yapmış olduysanız o denli da para verecektir. Bazı firmalar nakit çalışır, bazı firmalar ise belirli günlerde para verir. Çalıştığınız firmanın sistemine gore siz de gelir elde etmiş olacaksınız.

İş İmkanları
Başvuru Yap