Ek İş İle Kazan sayesinde en yeni iş fikirlerini edin.

Anasayfa / Ekisilekazan.com aracılığı ile para kazanmaya başla.

Boncuk Paketleme İle Para Kazanmaya Hazır Mısınız ?

Bu işi daha çok el becerisi olan ev hanımları yaparlar ve bu işten çok daha fazla para kazanırlar.

Ev hanımlarının evde yapabilecekleri işlerden bir de evde ek iş olarak boncuk işi yapmaktır. Evlere boncuk işi veren firmalar bu yıl için çalışacak yetenekli ev hanımlarını aramaktadır. Bu firmalarla çalışmak ve evinizden para kazanmak için sitemizi takip edebilir ve sitemizdeki ilanlara bakabilirsiniz. Evde boncuk işi fazla zor bir iş olmadığı için kolay bir şekilde yapılabilir. Bu alanda yapılacak işler birkaç kısma ayrılarak gruplandırılabilir. Evde boncuk paketleme, boncuklarla kolye ve bileklik yapımı gibi alanlarda çalışabilirsiniz. Bu durum tamamen sizin işe olan yatkınlığınıza bağlı olarak belirecektir.

  • Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır?

Evlere boncuk işi veren firmalar arasından bir firma ile çalışmaya başladığınızda sizlere verilecek olan iş iki kısma ayrılacaktır. İlk işi size toplu olarak gelen boncukları ayırmak ve paketlemek olarak belirlenmiştir. Bu iş diğerine göre daha kolay ve daha az getirilidir. Diğer iş ise boncukları kullanarak aksesuar elde etmeye yöneliktir. Bu işi daha çok el becerisi olan ev hanımları yaparlar ve bu işten çok daha fazla para kazanırlar.

  • Evde Boncuk İşi Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Evde boncuk işi yaparak para kazanmak için el becerinizin ve işi yapma hızınızın yüksek olması gerekir. Eğer boncuklarla güzel şeyler yapabiliyorsanız çok fazla para kazanmanız olağandır. Bunun için bir firma ile anlaşmanız ve çalışmaya başlamanız yeterli olacaktır.

Başvuru Yap